Aktualności

Aktualności

 


Na dzień 17.07.2021 planujemy XIV Integracyjne Zawody w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody odbędą się jako wspólna impreza organizowana przez IKARa oraz naszych przyjaciół z PZW (Okręg Koszalin) oraz Koła PZW nr 26 „Energetyk”. Tradycyjnym miejscem są tereny zielone przy Bursztynowym Pałacu w Strzekęcinie.
Środki na organizację imprezy pozyskaliśmy składając wniosek pod hasłem: Z wędką na grubą rybę, w Programie Społecznik 2019-2021 (Pomorze Zachodnie, KARR).Nadal obowiązują nas ograniczenia w zakresie organizowania spotkań członków, ale jak tylko pogoda się poprawi, z pewnością coś wymyślimy 😉


2021.05.03. – Koszalin
– W dniu 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, nasza niezawodna reprezentacja w składzie: Władysław Kozioł, Anna Dochniak i Krzysztof Ruchwa, złożyła kwiaty pod pomnikiem Marszałka J. Piłsudskiego.


2021.03.08. – Bardzo miłą niespodzianką dla Pań należących do naszego Stowarzyszenia była niespodziewana wizyta Zdzisława i Włodka z kwiatkiem. Choć wizyta była bardzo krótka, w progu, w maseczkach, to była okazją do serdecznego uśmiechu dla obu stron 🙂


Początek roku 2021 był dla nas, podobnie jak dla reszty społeczeństwa, trudny okresem – brak możliwości spotkań, obawy o zdrowie i życie w naszym gronie i naszych rodzinach. Musieliśmy ograniczyć naszą działalność.


~ ~ ~ Więcej informacji o naszych wcześniejszych imprezach można znaleźć
na stronie Fotoarchiwum. ~ ~ ~


~ ~ ~ ~ ~

Na stronie Ciekawe informacje oprócz podstawowych informacji dla osób niepełnosprawnych, publikujemy również informacje, które mogą pomóc osobom niepełnosprawnym w poszukiwaniu pracy oraz zachęcić pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych.


Informacje dodatkowe

• Przypominamy, że informacje o minionych wydarzeniach znajdują się
w dziale Fotoarchiwum.

• Zapraszamy do naszego Kącika poetyckiego, systematycznie rozwijanego.

• Warto również korzystać z naszych Ciekawych informacji, gdzie można znaleźć wiele ważnych i pomocnych informacji na wybranych przez nas najbardziej przydatnych stronach internetowych.


Nasz ulubiony cytat z poezji ks. J. Twardowskiego (patrz Strona domowa) można usłyszeć na YouTube

P.S. Wszyscy jesteśmy nierówni …